Proč v zimě zvýšeně padají vlasy a jak tomu zabránit?

Proč v zimě zvýšeně padají vlasy a jak tomu zabránit?

Také vám zvýšeně padají vlasy a nevíte proč?

V zimě se to děje vždy.

Tak jako zvířata mění srst, stromy shazují listy, tak i nám lidem zvýšeně padají vlasy.  Je to normální. Tělo je ve stavu odpočinkovém a věnuje se hlavně tomu, aby udrželo v chodu životně důležité orgány. A věřte, že mu to dá dost zabrat, neboť musí udržet uvnitř těla stálou teplotu, dodat energii a výživu všem orgánům, prostě jede na plné obrátky.

Pokud se dobře o své vlasy nestaráme, aby se ctí přečkaly zimní období, vrátí se nám to velmi rychle. Vlasy se můžou třepit, jsou lámavé a v hodně případech i zvýšeně padají. Vlasová pokožka trpí,je přesušená, dělají se lupy, pokožka svědí….

Mytí vlasů nestačí, naučte se používat kondicionér, balzám, masku.

Jednou z příčin, že vlasy zvýšeně padají, může být i oslabení močového měchýře a ledvin.

Podle Tradiční čínské medicíny jsou právě leden a únor měsíce, kdy je třeba svůj močový měchýř a ledviny hýčkat, ochraňovat je a co víc, dopřávat jim a dodávat, pokud možno co nejvíc energie.

Prohřívejte své tělo, noste vhodnou obuv a oblečení. Jezte potraviny, které dodají energii vašemu organismu (česnek, ZÁZVOR, obilniny, luštěniny, rýži, cibuli, dýni, králíka, ryby…)

Dejme vlasům náležitou péči!

Aktivátory růstu vlasů BIO REHAB od firmy tianDe mají vše, co potřebují vlasy v zimě, ale také v období, kdy zvýšeně padají. Důmyslně vybrané byliny, jako je zázvor, ženšen, andělika…, prokrví vlasovou pokožku, zaktivují vlasové cibulky, zpevní kořínky a urychlí růst vlasů. Navíc zlepší kvalitu a strukturu po celé délce vlasu.

 

 

Aktivátory růstu vlasů BIO REHAB

Důležité je také správné použití.

Správně se vlasy umývají 2x ŠAMPÓNEM. Při prvním mytí se vlas očistí od zplodin, které jste vychytali venku a podruhé se teprve do vlasu dostanou účinné látky. Po důkladném umytí je nutná následná péče, v tomto případě MASKOU  BIO REHAB, která vlasy vyživí a strukturu vlasu uzavře. TONIKUM se používá 2x denně do míst, kde je viditelný úbytek vlasů, či se vetře do celé vlasové pokožky.

Sušíte si vlasy fénem, či upravujete kulmou?

Pokud ano, nezapomínejte na ochranu vlasu před použitím přístrojů na tepelnou úpravu vlasů. Ano, i nepoužívání ochrany může být jedním z důvodů zvýšeného padání vlasů.

TERMOOCHRANNÝ SPREJ od firmy tianDe účinně ochrání před teplem, dodá vašim vlasům objem a má antistatické účinky.

Na závěr jen tolik.

Starejte se osvé tělo po všech stránkách, jak zvenku, ale tak i zevnitř. V zimních měsících více odpočívejte, více spěte, udržujte energii, kterou jste nasbírali v jarních a letních měsících.

Chcete li víc informací, zanechte mě zprávu.

http://bylinky-kosmetika.cz/formular/

https://bit.ly/ZÁKAZNICKÁ-KARTA-tianDe

autor: Iveta Houšťová

Facebook

Napsat komentář