Příroda a bylinky.
Využijte síly přírody! Využijte zázračnou moc léčivých bylinek
Bylinky - Léčivá moc přírody
fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství
Previous slide
Next slide

Kdo Jsem

Jsem obyčejná žena, která mění svůj život.

Jak to bylo před tím, než jsem dospěla takto daleko?

Je mi 48 let, mám manžela a dvě děti. Jako znamení ryba, je pro mě rodina základ. Jsem srdečná, ráda všem pomáhám a mám otevřené srdce. Celou dobu pracuji jako zdravotní sestra. Miluji přírodu a vše, co se v přírodě nachází.

Vždy jsem nikdy nikomu neodmítla pomoc. Jen ta energie mně postupem času začínala ubývat. Že by to bylo tím, že jsem jen dávala a zapomínala tak trochu na sebe? Kdo dával mě? Nemluvím teď o materiálním zabezpečení. S tím jsme se s manželem vždy dokázali popasovat.

Došlo to až do stádia nemoci a hrozila operace. Termín byl naplánován a v tu chvíli mně cosi řeklo, nechoď. Že by intuice, šestý smysl? Těžko říct. Vím jen, že jsem podepisovala negativní revers, ve kterém bylo napsáno, že můžu do deseti let zemřít na rakovinu. Srdce mi bilo na poplach a jen jsem nevěřila, jak daleko to vše dospělo.

Co dál?

Obrátila jsem se na klasickou homeopatii. Byla jsem léčena a vyléčena. Sama jsem na sobě zapracovala. Stálo mě to hodně uvědomění a slz. Ale již 7 let jsem v naprosté pohodě. Zaujalo mě to a začala jsem klasickou homeopatii studovat. Dokončila jsem tří leté studium s diplomem. Myslela jsem, že je toto moje cesta. Opak byl pravdou.

Náhodou mě na internetu přišla do cesty Škola alternativních umění a v ní obor fytoterapie. Vím, že náhody neexistují. Jen ty události jsou tak neuvěřitelné, až mě to někdy děsí.

Začala jsem navštěvovat kurzy fytoterapie, ke kterým se vracím do dnes. Síla bylin mě naprosto pohltila. Přesné lékopisy směsí evropských bylin míchané podle tradiční čínské medicíny a to na určitou nemoc. Toto jsem se na kurzech učila 3 roky. Je to úžasné umění. Začala jsem na mojí zahrádce pěstovat byliny, míchat vlastní bylinné masti, dělat čípky, tinktury a bylinné čajové směsi. Jen legislativa pro prodej vlastně vyráběných krémů a mastí je velmi složitá a zapeklitá.

   Před třemi lety mi tehdy ještě známá, dnes velmi dobrá přítelkyně, poslala pár vzorečků bylinkové kosmetiky. Moje reakce nebyla moc vstřícná, jelikož jsem si krémy dělala sama a „přece co si dělám sama, je nejlepší“. Bohužel je to také jedna z vlastností ryb. Nicméně zhruba po měsíci jsem vyzkoušela a změnila názor. Dodnes používám vše, co tato kosmetika nabízí. Můj zájem o tuto kosmetiku, složení a léčebné účinky vzrostl. To, že se moje pleť rozjasnila, kůže je najednou hebká, vlasy jsou lesklé a zdravé a přestávají mě bolet záda, to je jen střípek toho, co tato kosmetika dokáže.

Největším bonusem je, že mám kolem sebe spoustu skvělých a výjimečných žen, které mi nikdy neodmítly pomoct, když jsem potřebovala.

Měním svůj život !

Pořád miluji lidi kolem sebe, ale miluji i mě samotnou.  Jsem na sebe hrdá, co všechno umím, co jsem dokázala a čeho všeho dosáhnu. Každý den překonávám samu sebe a dosahuji svých vytyčených cílů.

Věřte mi, každý má svou cestu a každý může dělat vše, na co jen pomyslí. Vím to, protože já si svou cestou právě kráčím.

jaro, foto, úsměv, já