Dobrý den.

Vítám Vás na stránce kosmetiky tianDe.

Zde naleznete produkty tianDe, několik zásadních informací a můžete si produkty i zakoupit.

Ceny u produktů jsou katalogové. Pokud budete chtít uplatnit slevu, pak se prosím zaregistrujte a můžete hned nakupovat za výhodnější ceny.

http://bit.ly/TianDe-ZÁKAZNICKÁ-KARTA

Sleva se aktivuje prvním nákupem v hodnotě minimálně 700 Kč.

Pokud jste nanašli určitý produkt, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám pomůžu vybrat náhradní produkt stejné kvality, popřípadě zjistím, kdy bude naskladněn.

Chcete-li nakupovat se slevou až 1/3, vyplňte dotazník a vyčkejte, budu Vás kontaktovat

Facebook
Twitter
LinkedIn

PLEŤ

Pleťová kosmetika TianDe obsahuje vzácné výtažky z rostin, květů, živočišných složek a minerálů. Pleťová kosmetika TianDe je vhodná i pro citlivou pleť.

TĚLO

Kosmetika na tělo využívá sílu přírody a receptury čínské a tibetské medicíny. Díky jedinečnému složení zanechává vaši pokožku pevnou, jemnou a hluboce hydratovanou.

VLASY

Vlasová kosmetika využívá přírodní sílu ženšenu, hadího tuku, ovoce, bylin a aloe vera. Výsledkem jsou silné a zdravé vlasy. Svěřte své vlasy do péče TianDe.

ZDRAVÍ

V tianDe je na prvním místě hlavně péče o zdraví. V produktech je využíváno zkušeností dávných receptur Tibetu a Číny a síly bylin, které se sbírají na Altaji.

DUTINA ÚSTNÍ

Přípravky na zuby Tiande vám pomůžou vyřešit problémy s kazy, žlutými zuby, plakem a bolestivými dásny. Díky správné péči bude váš úsměv zase o něco krásnější.

DOMÁCNOST

TianDe nabízí řešení pro praní prádla nebo mytí nádobí. Produkty jsou ekologické, spolehlivě čistí a neobsahují žádné agresivní chemické látky. Jsou vhodné i pro citlivou pleť.

LÍČENÍ

Dekorativní kosmetika TianDe zvýrazní vaše oči, rty i pleť pomocí přírodních produktů. Líčení vypadá přirozeně a vaše tvář bude zářit zdravím.

MUŽI

Mužská kosmetika TianDe obsahuje přírodní látky, které pokožku vyživí a udrží ji hydratovanou. Dětská kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva.

MASKY

Pleťové masky jsou vynikajícím doplňkem jakékoli formy péče o pleť. Jejich cílem je pokožku vyčistit, prokrvit, regenerovat a dodat jí potřebné látky

ŽENSKÉ ZDRAVÍ

Být zdravá a krásná je možné. Pojďme se společně naučit používat tonizující byliny podporující ženské zdraví

DOPLŇKY STRAVY

Starejte se o své tělo a dodejte mu správné živiny. Zdravá strava vždy nestačí. Sáhněte po některém z doplňků stravy.

TURMALÍNOVÉ PRODUKTY

Turmalín je kámen černé barvy sloužící k odstranění různých blokád v organismu, jak mentálních, tak i fyzických.