Tradiční čínská medicína je starodávnou praxí, kterou stále používají milióny lidí po celém světě.

Nanotechnologie

Nanotechnologie je věda, inženýrství a technologie prováděné v měřítku Nano.

Kosmetika

Kosmetický přípravek, který obsahuje přísady, které mají pozitivní fyziologický účinek.

Proč Tiande

TianDe – produkt pro krásu a zdraví . Je to zázrak. Pro mě určitě. Cítím tady souznění moderních technologií a starého umění. Receptur, chce se mi říct, dávno zapomenutých. Ale není tomu tak. TianDe je kosmetika tibetsko čínská a využívá receptů tradiční čínské medicíny. Tyto výrobky mají velké množství aktivních látek, které jsou navrženy tak, že působí na buněčné úrovni a pomáhají organismu k celkové harmonizaci.

Bylinky pro tuto kosmetiku jsou sbírány na Altaji, nejčistším prostředí  světa. Sbírají je odborníci přesně v tu dobu, kdy mají nejvíce síly a energie. Proč energie? V tradiční čínské medicíně jde o souznění těla a ducha.

Miluji všechny výrobky této úžasné kosmetiky. Vždyť fytonáplasti a fytogely už pomohly spoustě lidí, včetně mě.

Tato úžasná kosmetika není jen o nanotechnologii, botoxu, liftingu a vyhlazování vrásek. Najdete zde vše, co potřebujete dnes a denně k běžnému provozu v domácnosti. Od ekologických turmalínových pracích kapslí, přes mycí prostředek na bázi mýdlového ořechu, tak i pasty na zuby, bylinné vložky, mýdla, sprchové gely, šampóny, masky a balzámy na vlasy. Samozřejmě, že prostředky na omlazení pleti jsou součástí obrovského sortimentu TianDe, který obsahuje víc jak 700 výrobků. Je to kosmetika pro každodenní použití a dává nám něco navíc….

TianDe má za cíl splnit vaše potřeby krásy, ale především vašeho zdraví, které je přirozeným zdrojem krásy.

Tiande Product

Co dělá produkt TianDe tak jedinečný?

Co dělá produkt TianDe tak jedinečný?

–        Blahodárné účinky kosmetických přípravků – TianDe se specializuje na kosmetické ošetření problematické pleti (akné, ekzém). Má výborné výsledky při vypadávání vlasů a v boji proti lupům. Má celý komplex ochrany ženského zdraví a intimní péče. Nabízí velký výběr produktů v péči o dutinu ústní. V neposlední řadě ulevuje diskomfortu  pohybového aparátu a má i program proti celulitidě a na podporu hubnutí, který se den ode dne rozrůstá.

–        Čistota a ekologie – naše výrobky jsou vyráběny z rostlin, které rostou na nejvíce ekologických místech naší planety. Tímto místem je Altaj, Tibet a Čína. Někdy jsou sbírány ve vysokých horách a na nepřístupných místech.

–        Komponenty, které obsahuje tato kosmetika, jsou velmi žádoucí na světovém kosmetickém trhu – extrakt placenty, hadí tuk, arganový olej, jojobový olej, houba Linghzi, přírodní perly, čínské a tibetské bylinky, květy šafránu, kamélie a lotusu, cordyceps, mořský kolagen a jiné.

–        Zvláštní požadavky na plody a sklizeň – odborníci sbírají a zpracovávají byliny vždy tu pravou dobu, kdy mají nejvíce energie, síly a účinných látek. Někdy je sběr zahájen třeba i v určitou hodinu dne, nebo i noci.

–        Starověké recepty tradiční čínské medicíny – kosmetika TianDe využívá recepty známé i přes 5000 let, které jsou kolébkou medicíny.

–        Síla společného působení bylin – je zde využito síly bylin, které se vzájemně podporují ( základy TČM) a tím účinněji zacílí na určitý problém, který je potřeba vyřešit. Tento problém neřeší jen povrchově, ale prostupuje do hlubších vrstev a působí na buněčné úrovni.