Nadměrné padání vlasů

V poslední době se mě ozývá víc a víc žen, o mužích ani nemluvím, že jim vypadávají vlasy v hrstích a při mytí  mají plné umývadlo vlasů.

Je to normální?

V dnešní době stresu, rychlosti a zmatku se tomu vůbec nedivím. Tělo se soustředí na vše ostatní, energie není jak dobít, tak se tělo s tím vším vyrovnává svým způsobem.

Tak jako když se vám stane havárka, zlomíte si ruku, vyvrtnete si kotník, tak tomu já říkám, že vás tělo varuje,  to je ten zvednutý prst, abyste zpomalili!!

Někdo to pochopí, jiní ne, ale důsledky dlouhodobého stresu se pak rozšíří nejen na vlasy, ale i na vnitřní orgány. To už je horší, to není jen kosmetický problém.

Konec padání vlasů

Pojďme se podívat na nejčastější příčiny padání vlasů.

Ženy:

 • Nízká hladina železa
 • problémy se štítnou žlázou
 • Nízká hladina estrogenu
 • Hormonální změny v těhotenství
 • Stres
 • Užívání léků
 • Předávkování vitamínem A

Muži: 

 • Kouření
 • Genetika
 • Stres
 • problémy se štítnou žlázou
 • Špatná životospráva
 • Užívání léků

Hodně žen a mužům jsem poslala návod na zastavení, nebo alespoň na výrazné omezení padání vlasů.

Kdo to chce opravdu řešit a opravdu mu vadí prořídnutí vlasů, pak si neváhá pořídit celý program mířený na harmonizaci těla.

Je také zapotřebí trochu zpomalit, upravit stravovací návyky a hlavně začít mít rád sám sebe. To je ta nejdůležitější věc.

 

TianDe vám s tím umí pomoci!

TianDe má prostředky pro harmonizaci organismu ženy i muže a také vlasovou kosmetiku, která pomůže zamezit padání vlasů, popřípadě i aktivátory růstu vlasů.

Šampon a balzám na padající vlasy Master Herb

Šampon-účinně zastavuje a předchází předčasnému vypadávání vlasů. Zvyšuje průtok krve v místech vypadávání vlasů a obnovuje minerální a vitamínovou rovnováhu. Posiluje kořínky a modeluje poškozenou vlasovou kutikulu.

Balzám-balzámu obnovuje přirozený mechanismus růstu vlasů, pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů a přispívá ke zvýšení jejich počtu. Posiluje vlasové kořínky, obnovuje intracelulární látkovou výměnu, aktivuje ochranné vlastnosti pokožky hlavy. Zlepšuje strukturu vlasů po celé délce a urychluje jejich růst.

Fluid s argonovým olejem

Toto bezoplachové sérum v kombinaci se šamponem a balzámem, dodá vašim vlasům kompletní výživu. Nanáší se po umytí vlasů do vlhkých konečků. Vlas si tento olejíček natáhne až ke kořínkům a plně vyživí i vlasovou cibulku.

Vlasy jsou hebké a velmi dobře se rozčesávají.

Bylinné čaje na mírnou detoxikaci organismu a následně na harmonizaci těla.

Tyto čaje vnitřně posilují celý organismus a dodávají sílu a energii.

Bylinný čaj Tibetský sběr- tato směs detoxikuje organismus. Směs je tvořena několika druhy bylin, které jsou sbírané v nejčistší krajině , na Altaji. Směs je sestavena podle Tradiční čínské medicíny a čaj je velmi lahodný a chutný. V balení je 30 ks sáčků. Pro detoxikaci je dobré pít ráno a odpoledne. Večer nedoporučuji pít, může vám dodat spoustu energie a nebudete moci usnout.

Po vypití celého balení, doporučuji pokračovat se směsí pro ženy.

Ženský bylinný čaj s tužebníkem- je to také směs bylin, ale tentokrát pro harmonizaci ženského těla.

Samozřejmě, že TianDe nezapomnělo i na muže a má připravený čaj.

Mužský čaj s maralím kořenem-tato směs harmonizuje mužské tělo.

 
žena|blog

Bylinné slipové vložky

TianDe je první společnost, která má ucelený program pro ženy.

Teď se jistě ptáte, co mají vložky společného s padáním vlasů ?

A já vám odpovím, že hodně. Pokud se bude tělo potýkat s problémy jako např. gynekologické potíže, záněty močových cest, hemoroidy a do toho se budete nervovat, neodpočinete si, pak vám to tělo vrátí.

Bylinné vložky chrání ženu před vnějšími vlivy. Jsou antibakteriální. Posilují pánevní dno. Při delším používání zmírňují samovolný odchod moči. A v neposlední řadě i chrání vaše prádlo.

TianDe má několik druhů slipových vložek od nejjemnějších až po velmi silné.

Já doporučuji začít pozvolna a postupně přidávat na síle. Vložky mají takovou sílu, že vám může být v prvních dnech nevolno, můžete mít výtok, může se vám i spustit menstruace. To je vše ale v pořádku. Tělo se čistí a postupně vše přejde do normálu.

žena|blog|vložky

I na muže myslí TianDe s vložkami. Divíte se? Muži a vložky ?

Přesně tak !!

Mužský bylinný zábal „Tajemství císařských komnat“.

Velmi pozitivně ovlivňuje mužství a pomáhá udržet prostatu v normálním zdravém stavu.

Volupta

Volupta je gel, který se používá pro zesílení intimních chvil u partnerů. Ženy by měly tento gel používat pravidelně, protože se zvýrazní jejich ženskost a muži se cítí neodolatelní.

Na závěr, jako třešnička na dortu, jsou pro vás připravené masážní olejíčky pro relaxaci.

Ženský olej- Tajemství blahodárných vrcholů

Mužský olej- Tajemství císařských komnat

Zastávám názor, že pokud mě něco trápí, vyzkouším všechny možnosti, abych trápení eliminovala. V tuto chvíli nehledím na to, co pro to musím udělat a překonat. Vadí mě to a nechci s tím žít, proto udělám i nemožné.

Jak to máte vy?

Pokud jste dočetli do konce, pak jste na tom s největší pravděpodobností stejně jako já.

Chcete-li požít kompletní program pro zastavení padání vlasů a harmonizaci těla, zaregistrujte se zde.

Chci se registrovat a získat slevu na produkty

Potom mně napište do zprávy a já vám nastavím slevu 35% na všechny výrobky TianDe . Samozřejmě vám s registrací nabízím plnou podporu a kompletní poradní servis. Kdykoliv se na mě můžete obrátit s dotazem.

 

Napsat komentář