Úsměv a radost z pohybu, pro tebe i celou rodinu

Dnes a denně zjišťuji, že úsměv a radost z pohybu, je pro mě i celou rodinu velmi důležitý a nezbytný.

Jakmile vás něco začne bolet, nebo máte jakýsi diskomfort a vaše tělo s vámi nespolupracuje, jste nevrlí, protivní, nic vás nebaví a štve vás celý svět a vaši rodinu také.

Vím o čem mluvím. Také jsem bývala protivná až hrůza, ale to jsem si rychle uvědomila a začala s tím něco dělat. Moje rodina už potřebovala vysvobození !!

Začala jsem procházet internet a zajímat se, proč jsem stále unavená, proč nemůžu shodit ani pár kil, proč mám pořád nafouklé břicho, proč se mi často dělají vyrážky po těle, bez jakékoliv příčiny ? A je toho mnohem víc. A už vůbec nemluvím o špatné náladě.

POZNÁVÁTE SE ??

Že nevíte, jak úsměv vypadá?

Že vás bolí celé tělo ?

Že vás štve celý svět ?

A co vaše rodina ??  Potřebuje zachránit ??

Paraziti v našem těle – celostní medicína

Vše, co jsem nacházela na internetu směřovalo k zaneřáděným střevům a k parazitům.

A co víc, měli pravdu.

Začala jsem přemýšlet, jak nejlépe detoxikovat tělo a  zároveň eliminovat případné parazity.

Podzim, období plic a tlustého střeva.

 

Jelikož miluji kosmetiku tianDe, začala jsem hledat vše k detoxikaci a antiparazitální  program.

A bingo !!!

I na tyto záležitosti je tianDe dokonale vybavené a připravené,

Má připravené produkty pro celou rodinu na každodenní používání.

Tak pojďme na to, teď vám představím produkty, které konečně vykouzlily úsměv na mé tváři a moji rodinu zachránily v podstatě přede mnou a mojí špatnou náladou.

Detoxikační náplast na nohy.

Nepostradatelný pomocník při očistě těla. Kapsička plná bylin, jako je bambus, fazole adzuki, semena buku lesního, nebo extrakt z pomeranče hořkého. Lepí se na plosky nohou mezi 20-21 hodinou a nechávají se působit celou noc.  Těchto náplastí budete potřebovat minimálně 15 Balíčků. V každém balíčku jsou 2 kusy. Tyto náplasti  odvádějí toxiny  a přebytečnou vodu z těla.

Bylinná směs Tibetský sběr

Byliny, které jsou součástí bylinné směsi, mají příznivý účinek na lidský organismus. Přispívají k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroji, podporují imunitní systém, funkce kardiovaskulárního systému a močových cest. Napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku. Této bylinkové směsi budete potřebovat 1 balení a pije se 2x denně po dobu 15ti dnů. Ráno, nebo v dopoledních hodinách a druhý šálek nejpozději do 17 hodiny.

 

Extrakt z listu ořešáku královského

Obsahuje extrakt z listu ořešáku královského, houbu shiitake ( zdroj vitamínu C, zinku, unikátních polysacharidů a všech základních aminokyselin).

Komplex má velké množství látek, na které jsou citlivá  velká většina virů a parazitů. Tento doplněk stravy se používá 2x denně. Jedna tableta ráno a večer s jídlem. Používá se 1 měsíc. Důležitý je dostatečný pitný režim. Budete potřebovat 2 balení.

Mazáže|tělové|soli|

Tělové soli

Velmi doporučuji masáže tělovými solemi. Za prvé odvádí také toxiny a přebytečnou vodu z těla, ale ze všeho nejvíc mě vykouzlily úsměv na tváři. Krásně voní, pokožka je heboučká a ten relax a uvolnění je k nezaplacení.

Neváhejte a pomozte sobě, svému tělu a přiberte k tomu svoji rodinu. Určitě chce být také zdravá !

V odkazech najdete produkty za plnou katalogovou cenu. Nemusí to tak, ale být. Pro vážné zájemce mám připravenou zákaznickou kartu s víc jak výhodnou slevou na všechny produkty.

Zaregistrujte se na tomto odkazu

a vyčkejte, až vás oslovím. Získáte svého osobního poradce v kosmetice tianDe, obrovskou produktovou skupinu, kde naleznete všechny odpovědi na vaše dotazy  a navíc vám nastavím nemalou slevu na vaše nákupy. Zůstane vám víc finančních prostředků pro vaši rodinu.

 
 

Napsat komentář