Ahoj, vítám tě v mém světě kosmeceutiky tianDe.

Neodcházej prosím, vím, co si myslíš a co tě napadá.

Vím, to, protože jsem cítila to samé a vše jsem hned zavrhovala a zamítala.

To je první věc, kterou se snaž otočit v hlavě. Protože když nepůjdeš naproti novým věcem, i těm, o kterých si myslíš, že jsou k ničemu, NIC NEZMĚNÍŠ.

Pro mě je to něco, co mě otevřelo oči.

TianDe | krém | senzace | blog

Nevím, jestli je dobré mluvit o tianDe , jako o kosmetice.

Je to víc.

Je to kosmetika, drogerie, lékárna a ještě něco navíc… Je to něco, co ti pomůže v oblasti tělesné i duševní. Je to něco, co tě zbaví bolesti, vyhladí vrásky, zkrášlí účes, udělá z tebe ženu a navíc ti daruje přátelství, sounáležitost, někoho, kdo přesně ví, co cítíš a je připraven ti pomoct.

Přesně takhle to vnímám já a přesně takhle jsem připravena pomáhat i tobě.

jaro, foto, úsměv, já

TianDe je něco, co mi pomohlo v mnoha oblastech.

–             V prvé řadě mě pomohlo od bolesti zad a tím jsem začala této značce věřit. Pomohlo i spoustě mých známých a kamarádů, proto velmi ráda doporučuji produkty tianDe.

–             Je to Multi level marketing (MLM) systém. Neboj není to letadlo, jak ti řekne každý, kdo tomu buď nerozumí, nebo nechce rozumět. Je to systém, kdy doporučuješ výborné kvalitní zboží za normální ceny. Finanční ohodnocení je víc než spravedlivé, protože dostaneš peníze pouze za kvalitně odvedenou práci. Zde má každý stejnou šanci na úspěch. Záleží na každém z nás. A to se mi líbí. Nikdo mi nepřikazuje, mám volnou pracovní dobu, práci si plánuji sama a dostanu spravedlivou odměnu.

 

             Také mi tato kosmeceutika pomohla o sobě přemýšlet jinak.

Asi to úplně přesně nezformuluji, ale pozitivním myšlením a jiným pohledem na lidi kolem sebe se začali dít věci, jako:

našla jsem nové přátele,

vytěsnila jsem ze svého života tzv.“energetické upíry“,

začala jsem o sebe víc dbát a sama sebe si vážit.

To znamená, že hýčkám své tělo a dopřeji si to, co za celý život ne. A víš co? Vůbec to není sobecké, jak by si řekla spousta lidí. Není to sobecké, protože dopřávám i svému okolí.

            V neposlední řadě, mě tento systém, tato kosmetika a moje práce dopřává finanční přilepšení a tím i nezávislost. Můžu dopřát sobě, co jsem si nemohla dovolit a hlavně své rodině.

Jsem z generace, kdy jsme žili od výplaty k výplatě a moc jsme si nemohli „vyskakovat“.

To se mění den ode dne. Navíc ve svých letech musím přemýšlet o zajištění v důchodu. Toto je jedinečná příležitost , jak se finančně zajistit a nebát se, že až někdy půjdu do důchodu, že mi to nebude stačit na normální život.

Jestli jsi dočetla až sem, je to pro mě známka, že tě to zajímá, a že chceš svůj život změnit.

Teď je to jen a jen na tobě.

Pošli mi zprávu a já se ti ozvu.